WWW.REDPIRLANTA.COM


                                                                                                                                    

RED PIRLANTA  ,  ASLANER KUYUMCULUK ‘a  ait  olan bir  internet  E- Ticaret  satış  sitesidir.

RED PIRLANTA ‘nın diğer internet sitelerinden farkı 53 yıllık deneyimi bulunan üretici bir firma olmasıdır.

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde üretilmektedir. Bizden alacağınız tüm ürünlerin tamir ve bakımı, en hızlı şekilde yapılır ve  bunun için sizden hiçbir ücret talep edilmez.

Pırlantalı Ürünlerimizde kullanılan Pırlanta taşları Belçika (Brüksel)'dan, şirketimiz bünyesindeki  pırlanta markamız De Hari’s Diamond tarafından aracısız ithal etmekteyiz.

Bu yüzden pırlanta taşlı ürünleri, bizden hem daha ucuza hemde gerçek renk ve berrak bilgileri ile aldatılmadan alırsınız.

RED PIRLANTA'dan satın alacağınız pırlantalı  ürünlerimiz De Hari’s Diamond markamız ile size ulaştırılır.

KİŞİYE ÖZEL KUYUMCULUK

Türkiye'de bir  ilk  olan  Kişiye Özel Kuyumculuk ile sadece kendinize ait olmasını istediğiniz bir takı tasarımınız ya da fikriniz varsa RED PIRLANTA'NIN  uzman ve deneyimli ustalarına yaptırmanız mümkündür. Firmamız bünyesinde  bulunan ustalarımız sayesinde sadece size ait tasarım yapılır. Tüm çizim , tasarım , imalat ile ilgili tüm bilgiler size verilir, başkaları ile paylaşılmaz. 


1953 yılında ASLANER KUYUMCULUK adı altında küçük bir atölye olarak faaliyetine başlayan firmamız, bugün Türk kuyumculuk sektöründe önemli kuyumcu firmaları içinde yer almaktadır.

Geniş ürün yelpazesi ve uzmanlaşmış kadrosu ile teknolojinin verdiği destekle hızlı ve kaliteli üretim yapmaktadır.

Firmamız kalite, hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek kuyumculuk sektöründe belirgin bir yere sahiptir. Gerek iç pazar gerekse dış pazarda hatırı sayılır bir müşteri portföyüne sahip olup ”ALDATILAN HER MÜŞTERİ KAYBEDİLEN BİR SERVETTİR” ilkesi ile her geçen gün büyümektedir.

Ürünlerimizin tamamı kendi bünyemizde üretilmektedir.Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle temasa geçiniz. Ve ayrıca sitemizi ziyaret ederek her yeni gün artan heyecanımızı bizlerle paylaştığınız için teşekkür ederiz..

Saygılarımızla 


Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü