Bu kategoride toplam 11 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 11 ürün bulunmaktadır

Pırlanta Baget Küpeler

Tarzına ve şıklığına dikkat eden kadınların seçimi olan pırlanta küpeler, stile çok daha iddialı bir dokunuş eklemeye yardımcı olmaktadır. Diğer takılarla iyi bir uyum yakalayan pırlanta küpe modelleri, aynı zamanda günün her saatinde tercih edilebilecek bir yöne sahiptir. Özel günlerde veya gündelik olarak sıklıkla tercih edilen seçeneklerden biri olarak ön plana çıkarlar. Pırlanta küpeler arasında en fazla tercih edilen modellerden biride baget küpeler olmaktadır. Baget küpelerin diğer küpelerden tek farkı ise kesimleridir. Dikdörtgen şekilde kesilen bu küpeler ayna gibi ışıltılı bir yapıya sahiptir. Özellikle son dönemlerde sıklıkla tercih edilen takı çeşitlerinden biri olarak bilinirler. Özel günleri daha anlamlı hale getirmenin yollarından biri olan baget küpeler bu sıralarda hediye için en çok tercih edilen takılardan biri olmaktadır. Klasik seçeneklerden uzak bir seçim yapmak isteyenler için ideal olacak baget küpeler diğer seçeneklerden çok daha farklı bir yapıya sahiptir. Bu nedenle küpe konusunda daha marjinal seçimler yapmak isteyenlere tavsiye edilir.

Küpe seçimi yapmak bazen stresli durumlardan biri olabilir. En çok dikkate alınması gereken konu ise kişinin yüz tipidir. Yüz tipine uygun bir seçim yaparak çok daha iyi bir sonucun alınması sağlanabilir. Oval yüzlülere çoğu küpe modeli yakışırken, kalp olarak adlandırılan yüzler için baget küpeler ideal olacaktır. Özellikle yüz yapısını daha iyi yansıtması için oval yüzlü kişilerin üç taşlı baget küpelere yönelmesinde fayda vardır. Baget küpe seçimi sırasında daha kaliteli bir ürün satın almak için bazı durumları dikkate almak gerekir. Küpenin karat ağırlığı, berraklığı, rengi ve kesim şekli küpenin kalitesi hakkında pek çok bilgi verecektir. Sertifikalı küpe modellerine yönelim sağlayarak bu konuda garantili olarak kaliteli bir seçim yapabilirsiniz. Sertifikalı takı modelleri çeşitli kalite standartlarına uygun olan seçenekler arasındadır. Bu nedenle bu tarz takıları gözünüz kapalı bir şekilde satın alabilir, sevdiklerinize de hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

Baget Küpe Modelleri

Günümüzün son trendlerinden biri olan baget küpe modelleri şu sıralarda kadınlar arasında oldukça revaçtadır. Her tarza hitap edecek özelliğe sahip olan baget küpeler benzersiz çizgileriyle kombinlere farklı bir dokunuş eklenmesine olanak sağlar. Baget küpe modelleri oldukça zengin olup, bunların arasından sizi yansıtacak modeli çok daha rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Renkli taşlı, üç taşlı, kalp, çiçek gibi onlarca farklı tasarıma sahip olan küpe modelleri tarzınızı daha iyi bir şekilde yansıtmanıza neden olacaktır. Ayrıca baget küpelerin diğer takı modelleriyle uyumu da harikadır. Özellikle baget yüzük ve bileklikle birlikte tercih ederek çok daha etkileyici bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayabilirsiniz. Küpenin daha etkileyici bir şekilde gözükmesi için ten rengine bağlı olarak seçmeniz doğru bir karar olacaktır. Zira her ten rengiyle her küpe modeli uyumlu şekilde gözükmeyebilir. Açık tene sahip olan kadınlara renkli doğal taş küpeler oldukça fazla yakışırken, ayrıca bu kişiler beyaz maden küpe modelleriyle de hoş bir görüntü yakalayabilirler. Buğday tenli kadınların ise daha çok renkli taşlı küpe modellerine yönelmesi doğru bir seçim yapmalarına neden olacaktır. Ten rengini vurgulamak açısından buğday renkli kadınların bu tarz küpe modellerine yönelmesi gerekir. Esmerler ise bu konuda biraz daha avantajlı durumdadır. Çünkü çoğu renkteki küpeyi çok iyi bir şekilde taşıyabilmektedirler. Aynı zamanda baget küpe modelleri içinde oldukça uygundurlar. Bu durumları dikkate alarak bundan sonraki aşamada küpe seçimini daha iyi bir hale çekebilirsiniz.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü