Bu kategoride toplam 10 ürün bulunmaktadır
Bu kategoride toplam 10 ürün bulunmaktadır

Pırlanta Baget Kolyeler

Baget kolyeler günümüzün en fazla tercih edilen pırlanta takı modelleri arasında bulunur. Pırlantanın kesimleri arasında baget kesimde vardır. Diğer kesim türlerine nazaran marjinal bir yapıya sahip olan baget pırlanta kesimi çok daha benzersiz bir seçim yapmak isteyen kişiler için idealdir. Dikdörtgen yapıya sahip olan baget kolyeler günümüzün trendlerine uyum sağlamaya imkan sağlar. Oldukça beğenilen takı modellerinden biri olan baget kolyeler, her türlü ortamda ve saatte rahatlıkla tercih edilebilir. Bu bakımdan abiye, günlük kıyafet gibi kombinlerde tercih edilebileceği gibi, her türlü davette de kullanılabilir özel bir seçenektir. Baget kesimin diğer pırlantalardan ayrılan tek noktası sahip olduğu şekildir. Işıltılı ve etkileyici bir görüntüye sahip olan bu kolye modeli, farklı bir hediye seçimi yapmak isteyenler için sıklıkla tercih edilir. Ayrıca özel günlerinde vazgeçilmez hediye seçeneklerinden biri haline gelmiş durumdadır. Doğum günü, evlilik yıl dönümü, sevgililer günü gibi çok sayıdaki özel günde hediye için sıklıkla tercih edilen bir ürün halindedir. Günümüzün trendlerinden ilham alınarak tasarlanan baget kolyeler uzun bir zaman boyunca modası geçmeyecek farklı kolye seçenekleri arasında bulunur. Ayrıca taş sayısı ve rengiyle de bu alanda çok sayıda baget kolye modelini keşfedebilirsiniz. Zengin sayıda baget kolye modelini bulmak mümkün olup, zevkinize hitap edecek bir seçeneği daha kolay bir şekilde tespit etmiş olacaksınız.

Baget kesim kolyeler ışığı en iyi yansıtan takı modellerinden biridir. Kesimi itibariyle ışıltılı bir yapıya sahiptir. Özellikle bu tarz dikkat çekici bir pırlanta modelinde karar kılmak isteyenlerin tercihi halinde bulunur. Daha kaliteli bir baget kolye seçimi yapmak için kolyenin kesimine dikkat etmek gerekir. İşçiliği iyi olan baget kolyenin fiyatı da diğerlerine göre daha pahalı olacaktır. Aynı zamanda pırlanta baget kolyede kaliteyi belirleyecek farklı kriterlerde bulunur. Renk, berraklık, karat ağırlığı gibi durumlar pırlanta kolye satın alırken dikkat edilmesi gereken durumlar arasındadır. Özellikle pırlanta kolyelerin berraklığı ve rengine göz atarak kalitesini sorgulayabilirsiniz. Renksiz durumda olan pırlantalar diğerlerine nazaran daha düşük fiyata sahiptir. Bunun yanında bu tarz pırlantaların ışıltılı bir pırlantaya nazaran daha değersiz olduğu bilinir. Bu tarz durumları dikkate alarak baget kolye konusunda çok daha sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Pırlanta kolye almanın en kolay yolu ise sertifikalı ürünler satan yere yönelmektir. Sertifikaya sahip olan ürünlerin renk, berraklık, kesim gibi kriterlerden geçer not aldığı bilinir. Durumun bu şekilde olması ise garantili olarak daha doğru bir seçim yapacağınız anlamına gelecektir. Bu nedenle konu hakkında herhangi bir riske girmeye gerek kalmadan yalnızca sertifikalı pırlanta takılara yönelmeniz gerekir.

Baget Kolye Modelleri

Baget kolye modelleri kadınların takı konusundaki son favorilerinden biridir. Özellikle etkileyici bir görüntü sunmaları ve her kıyafetle uyumlu bir yapıya sahip olmaları daha fazla tercih edilmelerine neden olmuştur. Baget kolye modellerinde ise sayısız seçeneğin karşınıza çıkacağını belirtmek gerekir. Fantezi kolyeler, renkli kolyeler, kalp kolyeler, üç taşlı kolyeler gibi sayısız seçenek bu alanda karşınıza çıkacaktır. Özel günlerde daha anlamlı bir hediye oluşturmaya yardımcı olacak bu takı modeli uzunca bir süre severek kullanılabilecek seçeneklerden biridir. Sahip olduğu görüntüyle diğer pırlanta takılardan daha farklıdır. Ayrıca diğer pırlanta modellerine nazaran eşsiz bir kesime sahip olduğundan dolayı benzersiz bir hediye seçimi yapmak isteyenlere tavsiye edilir. Pırlanta baget kolyeler aynı zamanda pırlanta baget yüzükler ve küpelerle de iyi bir uyum ortaya çıkarmaktadır.

Son görüntülenen

Herhangi bir ürün yok

Menü